Відбулась презентація книги «Хартія ціннісного прагматизму»

1
3428

10 грудня 2018 року в м.Києві, пройшла презентація книги Комара Олексія Миколайовича – «Хартія ціннісного прагматизму».

Захід був присвячений офіційному початку роботи – «Національного інституту прагматизму».

ПЛЮС

«Національний інститут прагматизму» – співтовариство пасіонарних громадян, які керуються прагматичними цінностями, фундаментальними знаннями, досвідом роботи та здоровим глуздом. Стратегічна мета Інституту – забезпечення переходу українського суспільства в стан сталого розвитку, шляхом формування та кристалізації класу справжньої української еліти та організації довгострокової, стратегічної повістки розвитку України її відповідальному втіленні у відповідності з ідеаламі демократії, добродіяння та справедловості».

Презентуючи книгу, Олексій Комар висловив подяку своїй родині, друзям та партнерам в підготовці книги та зазначив: «Хартія ціннісного прагматизму» – це не звичайна книга… це звід правил і рекомендацій, звернених до совісті і розуму українців. Норми Хартії не носять обов’язкового характеру, але їх формування і систематизація важливі в контексті початку суспільної дискусії з питань позначення допустимих меж нормальності для представників різних соціальних груп українського суспільства: індивідуальних цінностей громадянина, корпоративних ціннісних орієнтирів для представників бізнесу та цінностей для політиків і державників. Мова про те, щоб за допомогою формалізованого набору норм, звичаїв, правил сформувати уявлення про систему цінностей, яка відображає доброчесну поведінку, актуалізувати ті переваги і вигоди, які здобуваються в результаті доброчесного мислення і поведінки».

ПЛЮС

Комар Олексій Миколайович – відомий громадський діяч, новатор-винахідник, філософ, науковець, фундатор «Національного інституту прагматизму».

В презентації книги та офіційному початку роботи «Національного інституту прагматизму», прийняли участь відомі освітяни та науковці, діячі культури та мистецтва, представники духовенства бізнесу та громадськості.

ПОДЕЛИТЬСЯ
  • Віктор Іванович Літвіненко

    Молодець, Олексію!
    Вітаю тебе!