Уроки магії від КМДА

Ця історія почалася напередодні нового 2018 року на Контрактовій площі в столиці. Розтрощивши бруківку і новий асфальт, цирк «Кобзов» встановив посеред вулиці шапіто, аби показувати там свою новорічну програму. Реклама обіцяла, що відвідувачі потраплять у «яскравий світ магії та ілюзії». Натомість, вже невдовзі цирк запідозрили в розповсюджені кору серед дітей, а розгнівані кияни почали вимагати демонтувати шатро. Схоже, без магії дійсно не обійшлося, адже як ще можна пояснити те, що київська влада жодного відношення до появи шапіто в центрі міста, виявляється, не мала.
Провівши певне розслідування, ми з колегами дізналися, що цей цирк найняв та, відповідно, на цьому заробляв, звичайний ФОП. Так, фізична особа-підприємець на ім’я Микита Бабенко. А організатором новорічного свята на Контрактовій цей ФОП став… просто написавши листа до КМДА з відповідним проханням. Ось тут і починається магія – не проводячи жодних конкурсів, міська влада визнала пана Микиту достойним кандидатом і дозволила йому робити на Контрактовій що заманеться. Варто додати, що одним лише цирком справа не обійшлася – на площі з’явилася ковзанка, оглядове колесо та будиночки, які продавали їжу та напої. Але найцікавіше, що всі доходи від новорічного свята пішли повз міський бюджет прямісінько до кишені кмітливого ФОПу.
Окрім огидного стану, в якому опинилася на свята Контрактова, очевидно, йдеться про брутальну корупційну оборудку. Чому кошти не заробило безпосередньо місто Київ, та чи відповідають займаним посадам чиновники, які дозволили подібну схему, мають встановити правоохоронні органи. Ми ж зробимо все від нас залежне, аби це сталося якомога швидше, і всі винні понесли за це покарання.

ПОДЕЛИТЬСЯ