«ПРОБУДЖЕННЯ» Авто-Майдану

0
879

Десятки тисяч Киян, в тому числі і Члени Політичної партії «ПРОБУДЖЕННЯ», по-справжньому проявили свою громадянську позицію на Майдані.

Так як і всі ми були волонтерами на кухні, приносили ліки, продукти й теплі речі, допомагали у нічних морозних вартуваннях, збирали кошти для потреб Майдану, були на передовій під час протистояння, разом з членами своїх родин здавали кров для поранених, збирали кошти для сімей загиблої Небесної сотні та жили щоденним життям Майдану. Ми стали частинкою Майданів у 24 областях України, на кожному із них щоденно працювали члени Політичної партії «ПРОБУДЖЕННЯ». Не для реклами. За Україну.

24 лютого 2014 року, було одностайно прийнято рішення змінити назву Партії на «Авто-Майдан», це було виважене рішення. Сотні Українців загинуло, тисячі було травмовано заради зміни злочинної влади, але на наш сором перед пам’яттю загиблих, не багато що змінилося. Зареєструвати свою нову назву ми не можемо вже другий місяць — Державною реєстраційною службою України постійно шукаються приводи для відтягнення термінів перереєстрації, настільки глибоко бюрократія та корупція засіла у цій та інших владних структурах. Нова влада працює по-старому.

Ми, Політична партія «ПРОБУДЖЕННЯ», що об’єднала людей різного віку та фаху, йдемо до Київської міської ради, відкрито та чесно співпрацювати разом з Київською громадою і під її повним контролем, щоб крок за кроком викорінити бюрократію, хабарництво й корупцію, сприяти створенню дійсно функціональної інфраструктури міста, гідної європейського рівня, збільшити вплив Київської громади на поліпшення життєдіяльності нашої столиці. Ми в бюлетені під номером 9.

Кожен з нас твердо впевнений що нове життя та нова Україна починається з Києва та готові для цього щоденно самовіддано працювати, на благо та процвітання Києва та Киян.

Нас всіх об’єднує одна мета — наші рідні, діти та онуки гідні жити по-новому у європейській квітучій столиці єдиної благословенної соборної України, яку ми з Вами створимо спільними зусиллями, клопітливою працею, особистими досягненнями і перемогами!

Києву жити по-новому! Слава Україні!