Представники Угорщини та України обговорять питання підготовки до Чемпіонату світу з хокею

0
3032

10 листопада у Івано-Франківську, в рамках візиту до України з нагоди 60-ї річниці Угорської революції, відбудеться робоча зустріч Державного секретаря Міністерства людських ресурсів людських ресурсів Угорщини М.Шолтеса та голови прес-служби Оргкомітету Чемпіонату світу з хокею О.Богатої, що відбудеться наступного року в Україні.

Під час Чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні ІА, Україну має намір відвідати велика група угорських вболівальників. Сторони мають намір обговорити питання щодо організаційних елементів приїзду вболівальників: розселення, логістики, забезпечення безпеки під час Чемпіонату тощо.

Зустріч відбудеться о 16.00 годині у Івано-Франківську, у Меморіальному сквері. Після закінчення представники країн повідомлять пресу на брифінгу про результати домовленостей.

 

Довідка

Чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні ІА – другий за престижністю міжнародний хокейний турнір. Цього року у напруженій боротьбі Україна виборола право провести це спортивне свято. В рамках турніру відбуватиметься низка заходів, які здатні привернути увагу вболівальників до найшвидшої гри у світі. Сам чемпіонат пройде у дусі найкращих хокейних видовищ світу.

Цього року наша команда виграла турнір у Дивізіоні ІВ, що відбувся у Хорватії. У разі перемоги на домашньому Чемпіонаті наша збірна увійде до елітного дивізіону світового хокею.

Підтримуйте нашу збірну! Ставайте сьомим гравцем української команди!

ПОДЕЛИТЬСЯ