Квитки від 50 гривень і хокейне містечко — що очікує фанатів на Чемпіонаті світу з хокею у Києві

0
6237

До Чемпіонату світу з хокею, який пройде в Києві 22-28 квітня 2017 року лишилось 67 днів. З цього приводу 14 лютого, у День закоханих, була проведена прес-конференція за участі почесних гостей та ЗМІ.

 

На заході організатори підбили підсумки вже проведеної роботи та презентували плани щодо Чемпіонату світу з хокею. Головною подією заходу стала презентація хокейного містечка, що буде розташоване на площі перед Палацом Спорту. Урочисте відкриття планується 20 квітня. Кожен бажаючий буде мати змогу відвідати головний хокейний майданчик країни та відчути себе частиною світового спорту.

Голова Оргкомітету Федерації хокею України з підготовки та проведення Чемпіонату світу з хокею в Україні Георгій Зубко повідомив, що завдяки підтримці партнерів турніру, якими стали ТМ «Parimatch», компанії НВП «Дніпропрект» «Lauffer Group», мережа АЗС «КЛО», мережа ресторанів «Козирна карта», вартість квитків залишається незмінною та стартує з 50 гривень. Рішенням Оргкомітету виділено 4 000 квитків для соціально незахищених верств населення на усі матчі майбутнього турніру.

Крім того, Голова прес-служби Чемпіонату світу з хокею Ольга Богатая анонсувала старт акредитації журналістів та засобів масової інформації, яка почнеться 20 лютого.

Почесними гостями прес-конференції стали депутат Київської міської Ради, Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук, народний депутат України, колишній Голова Національного Центрального Бюро Інтерпола в Україні Кирило Куліков та депутат Київської Міської Ради Юрій Зубко.

Представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра зазначив: «Хокей зараз потребує нового імпульсу для свого розвитку і проведення такого турніру сприятиме цьому. ТМ «Parimatch» приділяє увагу підтримці та популяризації спорту в Україні. Ми не могли залишитися осторонь такої події та не підтримати імідж України на світовому рівні».

ПОДЕЛИТЬСЯ