Хто зриває жiночий чемпіонат?

0
4323

Черговий скандал в українському спорті!!! Скасування проведення 3-го туру національної першості з хокею у місті Дніпро 13, 14 та 15 січня 2017 року!

Палац спорту «Льодова арена», розташована по вулиці Набережна Заводська, 53 у місті Дніпро, не облаштована для проведення офіційних змагань ні з хокею, ні з фігурного катання, ні з шорт-треку.

Хокей – гра командна! Ця теза свідчить не лише про згуртованість гравців на полі, мова йде про обопільну цілеспрямовану роботу спільноти: власників льодових арен, громадських об’єднань, державних установ, функціонерів, тренерів, спортсменів та громади!

Вперше в історії України Федерація хокею України проводить національну першість – чемпіонат України з хокею серед жінок в сезоні 2016/2017 рр. Цей захід є основним поштовхом до розвитку олімпійського виду спорту в нашій країні, представництво його на міжнародному рівні та створенню можливості для молоді – проявити себе.

Виконавчою дирекцією змагань щодня проводиться значний об’єм роботи по організації змагань, облаштуванню місць для їх проведення, підтримки команд-учасниць та багато іншого, що має вчинятися для проведення змагань на міжнародному рівні якісних та престижних спортивних заходів. Як і в будь-якій діяльності ми так само щодня зіштовхуємося з силенною купою труднощів: вмовити державні установи прийняти офіційний запит на виділення часу на льодові арені; вмовити льодові арени належним чином отримати безготівкові кошти за користування льодовим покриттям; достукатися до офіційних представників команд-учасниць не допускати помилки в оформленні документів; вчасно надавати інформацію щодо важливих для організації змагань питань та багато іншого.

Однак, наразі, не маємо сили промовчати та не поширити наявну сьогодні безпрецедентну та кричущу БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБЄДНАННЯ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ПОСАДОВЦІВ ДНІПРОВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ХОКЕЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ» та «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА»!!!

За два дні до початку ТРЕТЬОГО ТУРУ чемпіонату України з хокею серед жінок в сезоні 2016/2017 років, ми отримуємо повідомлення від КП «Молодіжне творче об’єднання» Дніпровської міської ради, розпорядника Палацу спорту «Льодова арена» по вулиці Набережна Заводська 53 у місті Дніпро, про їх неготовність забезпечити використання льодової арени, яка заздалегідь була внесена до календарю змагань.

Причина відмови – поломка машини для заливання та прибирання льоду. Наш запит до Дніпровської державної адміністрації був підготовлений на початку жовтня 2016 року, офіційно поданий 7 листопада 2016 року. Більше двох місяців на підготовку до комерційного заходу, який мав би не лише популяризувати та розвивати спорт, проте є реальною можливістю отримати дохід комунальному підприємству.

Наші змагання охоплюють щонайменше 100 осіб-учасників, яким заброньовані та передплачені готелі, харчування, автобуси, надрукована та розповсюджена рекламна продукція, запрошені посадові особи. Збитки у зв’язку із такою відмовою просто невимовні.

Ми кажемо про те, що в нас відсутні кошти на розвиток спорту в країні, ми кажемо про те, що нам не вистачає місця для тренувань спортсменів, про те, що національні федерації не проводять достатньої кількості змагань та багато чого іншого, ми кажемо, говоримо, думаємо…

Багато балачок, але дуже мало реальних дій!!!

Ми, спільнота, яка ініціювала такі змагання, люди, що на волонтерських засадах, на перекір власним потребам, присвячують себе спорту, реально вчиняємо кроки на його розвиток. Якщо не можете допомогти, хоча б не заважайте.

Шановна Валеріє Анатоліївно Пашко, директор КП «МТО», льодової арени в місті Дніпро! Шановний Борис Альбертович Філатов, Мер Дніпра! Шановний Олександр Віталійович Шикуленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради!

Яким чином Ви будете виправляти ситуацію, яка склалася? Чому Ви не надаєте реєстраційних номерів документам, які до вас потрапляють?

Чому Ваша арена документально забезпечена двома машинами для заливання та прибирання льоду, а фактично – не має навіть однієї?!

Місто Дніпро єдине в Україні має дві жіночі хокейні команди, з повагою до них, ми запланували проведення двох турів змагань саме в цьому місці, хоча мали можливість зробити це в містах, де не має ще жіночих хокейних команд.

Другий тур змагань, який приймало місто Дніпро, був переповнений негативними моментами. Але, ми зробивши усні зауваження, надали Вам другий шанс. Чому Ви його не використали?

Ми вимушені оприлюднити Ваші недоліки, Вашу байдужість до спорту та Вашу зневагу до суспільства!!!

Льодова арена не має відповідної розмітки, яка є рушійним елементом чесної та неупередженої гри в хокей з шайбою.

Хвіртки (калитки), які призначені для виходу на лід, зламані! Під час офіційних ігор другого туру змагань вони спадали на ноги гравцям щонайменше 10 разів. Такі хвіртки дуже важкі, вони можуть травмувати, і наше щастя, що наші учасники були до цього підготовлені та не ушкодилися.

Льодова арена приймає не лише жіночий турнір з хокею, щорічно національна першість з хокею серед дітей різних вікових категорій проводиться на ній, змагання з фігурного катання. Ви розумієте, що такий технічний стан арени, загрожує життю дітей?

Хокейна спільнота міста Дніпро! Ви щоденно тренуєте дітей на даній арені? Вас влаштовують такі умови? Чому Ви лише говорите і нічого не робите? Як Ви можете займатися спортом в таких умовах?!

Шановні Едварде Анатолійовичу Сартан, Артем Володимирович Атаманчук, Костянтин Петрович Таратута, керівники Громадської організації «Дніпропетровська обласна федерація хокею» та, Олександр Георгійович Лаломов, керівник Громадської організації «Федерація хокею Дніпропетровська»! Якщо Ви найближчим часом не докладете зусиль для облаштування Вашої льодової арени, ми будемо вимушені наполегливо сприяти дискваліфікації зазначеної вище арени з будь-яких офіційних змагань! В такому випадку Ваша бездіяльність нестиме за собою низку негативних наслідків, за які необхідно буде відповідати!

3 тур Першого Чемпiонату Украiни з хокею все-таки вiдбувся завдяки допомозi небайдужих людей, до розвитку хокею в нашiй краiнi, а саме: мIськiй адмiнiстрацii Кривого Рогу, адмiнiстрацII Льодовоi Арени Святогеоргіївська (Рязанова), 21Б, керiвництву ДЮСШ #1 та Хоккейного клубу «Кривбас» перенесено у місто Кривий Рiг. ЖIночий комiтет ФХУ і всi 5 команд дякують всiм Вам за допомогу, чуйнiсть, оперативнiсть, пiдтримку i за великi серця! Кривий Рiг дякуємо за запрошення!

Жіночий комітет Федерації хоккею України

ПОДЕЛИТЬСЯ